Podpora tela pri Covid-19

V tento moment keď sa svetom šíri nákaza vírusom Covid-19 je dôležité chrániť sa pred touto nákazou nielen karanténou a rúškom, ale aj podporou nášho tela zvnútra. Práve teraz by malo byť slovo prevencia dôležitou súčasťou nášho slovníka. Preventívne sa chránime keď nosíme rúško, preventívne si umývame ruky, preventívne sme doma, aby sme zabránili šíreniu vírusu a rovnako preventívne by sme mali telo podporovať vnútornou výživou, ktorá je v týchto časoch veľmi zanedbávaná aj keď by sa na ňu mali klásť tie najvyššie nároky.

LifePak poskytuje telu rôznorodú škálu mikroživín, fytonutrientov a antioxidantov, čo sú zlúčeniny nevyhnutné pre optimálne zdravie. Vedecky formulované zloženie dodáva komplexné spektrum vitamínov a minerálov na vyplnenie nedostatkov, ktoré naša strava prináša.  Navyše keď sa berie s Marine Omega, poskytuje základ pre ochranu nášho tela a život plný energie v vitality.

Neuveriteľná podpora

Vďaka tejto obrovskej škále ktorú LifePak poskytuje, dokáže podporiť až 9 funkcii tela v jednom produkte ako napríklad:

Zdravie kostí:

Na celom svete je zdravie kostí čoraz väčší problém a to najmä u žien. LifePak poskytuje kľúčové živiny v klinicky dostačujúcich  množstvách pre posilnenie a udržanie zdravia kostí. Obsahuje základné minerály vrátane vysoko vstrebateľného vápnika a horčíka. Zároveň poskytuje vitamín D pre ich metabolickú reguláciu a vitamín K na prenos vápnika do kostí. Samozrejme nechýba ani zinok a mangán.

Imunita:

Pre optimálne fungovanie imunitného systému LifePak obsahuje vitamíny A, C a E, karotenoidy, vitamín B6. B12, selén a zinok. Obsahuje vyvážené množstvo týchto živín a zároveň bol navrhnutý tak, aby poskytoval živiny chýbajúce v strave, ktorá nezahŕňa päť až sedem porcií ovocia a zeleniny, ktoré by mal prijať dospelý človek.

Metabolizmus cukru v krvi

LifePAk pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru  krvi, glukózovú toleranciu a metabolizmus inzulínu dodávaním optimálneho množstva chrómu, vitamínu C, E, alfa-lipoovej kyseliny, horčíka a zinku – klinicky dokázanej podpory metabolizmu cukru v krvi.

Kardiovaskulárne zdravie

LifePAk podporuje naše srdce množstvom dôležitých mechanizmov vrátane lepšej odolnosti LDL cholesterolu proti oxidácii voľnými radikálmi, podpory normálneho obehu a krvného tlaku a udržiavania prirodzenej nízkej hladiny homocysteínu v krvi.

Ochrana tela pred príznakmi starnutia.

S pribúdajúcim vekom sa náš antioxidačný systém stáva slabším a zároveň veľké množstvo voľných radikálov poškodzuje našu DNA, čo vedie k zníženiu výroby energie, bunkovej funkcie a regenerácie. To všetko môže viesť k príznakom starnutia. Telo sa spolieha na stabilný prísun antioxidantov v potrave. LifePak obsahuje prírodnú formu vitamínu E, vitamín C, selén, meď, zinok a mangán. Patrí sem sieť karotenoidov, výťažkov z citrusových plodov, polyfenolov a kyseliny listovej.

Prečo je LifePak výnimočnejší ako iné doplnky stravy?

  • Prvý komplexný doplnok, ktorý preukázal antioxidačné prínosy v dvojito zaslepených, placebo kontrolovaných štúdiách.
  • Poskytuje klinicky významné množstvo esenciálnych vitamínov a minerálov
  • Podporuje celú antioxidačnú obrannú sieť pred poškodením voľnými radikálmi
  • Poskytuje značné dávky antioxidačných vitamínov, minerálnych kofaktorov a širokospektrálnu zmes karotenoidov.
  • LifePak je vedecky overený.
  • Pohodlné vákuové balenie, ktoré si môžete vziať všade so sebou.

Skutočná veda

Asi najhlavnejší dôvod prečo ma LifePak zaujal je jeho vedecké pozadie. Na vývoji a neustálom zdokonaľovaní spolupracovali skutočné vedecké kapacity ako „otec“ antioxidantov Dr. Lester Packer, Tomas A. Prolla, Ph.D, Mark Bartlett Ph.D, samozrejme Joseph Y. Chang Ph.D a mnoho ďalších vedcov, čo som nenašiel u žiadnej inej značky.

Existuje viac ako 200 000 publikovaných štúdií o antioxidantoch a 800 000 štúdii o komplexnom zozname viac ako 59 zložkách nachádzajúcich sa v LifePaku. Okrem toho bol LifePak podrobený niekoľkým klinickým štúdiám, ktoré preukázali špecifické antioxidačné a kardiovaskulárne prínosy pravidelného a dôsledného užívania LifePaku.

Môj prvý kontakt

Ja sám som ako väčšina športovcov prepínal svoje telo a dostával sa vždy na svoju fyzickú hranicu. S nadmernou záťažou a zlou výživou som sa dopracoval až k chudokrvnosti. Potom to určite mnohí poznajú, nasleduje od lekára celá rada od antianemík, cez B vitamíny až po železo a to som ešte bral vitamíny od iných značiek. Po asi siedmych mesiacoch sa ale nič nezmenilo. Vtedy ešte moja priateľka ( teraz už manželka 😛 ) ma doslova dokopala k LifePaku, po troch mesiacoch som mal krv znova v norme a odvtedy je mojou pravidelnou súčasťou už niekoľko rokov. Práve preto vznikol aj tento článok obzvlášť v tejto dobe.

Preto v prípade záujmu neváhajte a navštívte náš eshop tu alebo hore v odkazoch. Pre viac informácii ma určite neváhajte kontaktovať na facebooku a ak sa stanete našim VIP klientom, cena bude dokonca ešte výhodnejšia.

Chráňme si to najcennejšie čo máme kým je stále čas.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *