Nové Ja s programom TR90

Je tu zas a opäť nový rok a pre mnohých je to tiež čas nových začiatkov a už povestných predsavzatí. Jedným z nich býva aj tradične zmena životného štýlu. Takáto vec sa ale neudeje zo dňa na deň a je náročné zrazu zmeniť všetko a ešte náročnejšie pri tom a ostať.

Nejde pri tom len o vzhľad a hmotnosť. Ide o objavenie toho, čo je pre vás dobré. Z čoho máte aj radosť. Ide o zmenu návykov vášho životného štýlu pomocou stravovania, pohybu a spôsobu života. K tomu Vám dopomôže transformačný program TR90  ktorý sa zameriava na životný štýl a reguláciu hmotnosti.

Čo sa skrýva pod názvom TR90 ?

Jeden revolučný program založený na dlhoročnom vedeckom výskume ktorý si zamilovali už tisíce ľudí na celom svete a ja osobne tiež. TR90 predstavuje jednoduchý a pohodlný spôsob začatia premeny vášho životného štýlu v priebehu 90 dní.

Táto technológia založená na epigenetike vám pomocou prírodných látok obsiahnutých v doplnkoch pomôže znova naštartovať metabolizmus, nakopnúť  proces premeny tuku na teplo a energiu a v neposlednom rade aj reštartovať vaše mozgové pochody aby ste boli pripravený na zmenu nie len fyzicky ale aj mentálne a psychicky. TR90 zároveň prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty pomocou bielkovín obsiahnutých v doplnkoch.

Konečným cieľom oproti klasickým diétám je totiž spáliť tuku pri zachovaní čo najväčšieho množstva svalovej hmoty. Pretože práve svaly sú tým motorom čo vám bude spaľovať tuky, tak prečo ich zničiť drastickým a často nesprávnym diétovaním.

Ale nie je to len o doplnkoch. Je to o celej ceste premeny návykov a celého životného štýlu. Dáva vám odporúčania na optimalizáciu vašej cesty počas celého programu pre lepší život. Nové tipy ako sa stravovať, cvičiť a žiť zdravým a vyváženým spôsobom. Zdravé recepty vám dajú novú inšpiráciu aby jedlo neostalo fádne.

Už žiadne hladovanie, žiadne drastické vyraďovanie sacharidov a tukov potrebných pre základné procesy tela, žiadna diéta založená len na zelenine alebo smoothie, ale komplexné riešenie stravovacích návykov ktoré sa dajú udržať dlhodobo. A tam nastáva tá pravá zmena, keď niečo čo sa raz naučíte, už budete robiť nastálo bez nejakého pocitu sebatrýznenia.

V celom programe TR90 navyše nenájdete lepšieho spojenca než je sprievodca. Tam kde za vami nemôže tréner, tam sa môžete spoľahnúť na sprievodcu ktorý vám vždy presne napovie čo máte robiť.

Koľko predsavzatí je ešte treba?

Ani jedno !! Stačí len jedno rozhodnutie. Za každou veľkou vecou, za každou jednou zmenou, za každým jedným úspechom stálo vždy len jedno rozhodnutie. Teraz je to rozhodnutie na Vás. Chcete v živote naozaj zmenu? Pokiaľ áno, program TR90 je určite pre vás a s týmto skvelým pomocníkom vám už nič nemôže stáť v ceste za vaším novým vysnívaným JA.

Kompletný transformačný program TR90 nájdete hore na našom eshope. V prípade otázok budem rád za každý komentár prípadne ma kontaktujte cez Facebook alebo Instagram 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *